Hızlı Menü

Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı

Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Milli Eğitim Müdürü Yurtman’ı ziyaret etti.

Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Milli Eğitim Müdürü Yurtman’ı ziyaret etti.DÜZCE ve Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri Düzce’ye yeni atanan Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman’ı ziyaret etti.

Ziyarette,  Kalkınma Vakfı Başkanı Yusuf Taşhan ile Yönetim Kurulu üyeleri  DÜZCE POSTASI Gazetesi  Sahibi  Aydın Maradit, Huzur Tesisleri Sahibi  Selami Kuru,  Sağlık Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Şerif Demir, Kaynaşlı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Celalettin İçmeli ve DÜZCE POSTASI Gazetesi  Yazı İşleri Müdürü Çiğdem Korkmaz da bulundu.

 

Bir saat kadar süren görüşmede Vakıf Başkanı  Yusuf Taşhan,  eğitime katkı için yapılması gerekenlerin Vakıf yönetimine bildirilmesi halinde ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.,

 

Eğitim ve öğretimle ilgili görüşlerini anlatan Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yurtman ise, okullardaki başarıda velilerin katkısından bahsetti ve duyarlı velilerin, öğrencinin  başarısında büyük rol oynadığını söyledi.

 

Öğretmenlerin sosyal yaşantısı bakımından ise Düzce’nin yeni bir öğretmen evine ihtiyacı olduğunu söyleyen Yurtman, öğretmen evi için yeni bir arsa bulunup bina yapılması gerektiğini kaydetti.      

 


Yazdır

Yukarı Çık